VEKA 16-2014B-22 | Su Radyatörü Brazing Kalınlık 22mm Honda Cr-V 2.4I A-T 2002 -
Net uzunluk [mm]
400 mm
Net genişlik [mm]
738 mm
Net derinlik [mm]
16 mm
Malzeme
Alüminyum
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm VEKA marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu üründe: Kargo Bedava
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Loading...
Loading...