TRW JTC1121 | Salıncak BMW E60-E65-E66 Arka Üst Sağ
Bugi kolu tipi
Enine bugi kolu
İlave ürün/İlave açıklama
Aksesuar ile
Uzunluk [mm]
307 mm
Çap [mm]
65 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm TRW marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu üründe: Kargo Bedava
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
TRW JTC1121 | Salıncak BMW E60-E65-E66 Arka Üst Sağ (Bugi kolu, tekerlek bağlantısı)
Teknik Özellikler:
Bugi kolu tipi: Enine bugi kolu
İlave ürün/İlave açıklama: Aksesuar ile
Uzunluk [mm]: 307 mm
Çap [mm]: 65 mm
İç çap [mm]: 12,2 mm
Dişli ölçüsü: M14x1,5
Koni ölçüsü [mm]: 14 mm