SEGER 50FO24.000.04 | Disk Korna Dıdıt Çift 24V (Ford Soketlı) (Delphı 1541 Soket) | 1 Adet
Gerilim [V]
24 V
Güç tüketimi [W]
72 W
Frekans aralığı [Hz]
400 Hz
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Ruhsat türü:ECE onaylı
Derinlik [mm]:60 mm
Yapı yüksekliği [mm]:129 mm
Genişlik [mm]:113 mm
Frekans aralığı [Hz]:400 Hz
Güç tüketimi [W]:72 W
Gerilim [V]:24 V
Loading...