SEGER 50FI24.000.04 | Disk Korna Dıdıt Ince Ses 24V (Ford Soketlı) (Delphı 1541 Soket) | 1 Adet
Montaj türü
Kol
Gerilim [V]
24 V
Güç tüketimi [W]
72 W
Frekans aralığı [Hz]
400 Hz
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm SEGER marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
Uzman personel tarafından montaj/demontaj gereklidir!:
Genişlik [mm]:113 mm
Yapı yüksekliği [mm]:129 mm
Frekans aralığı [Hz]:400 Hz
Güç tüketimi [W]:72 W
Gerilim [V]:24 V
Montaj türü:Kol
Derinlik [mm]:60 mm
Ruhsat türü:ECE onaylı
Loading...
Loading...