MEYLE 0155230032-PD | Fren Diski 204 Arka
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Arka aks
Arka aks
Dış çap [mm]
300 mm
Yükseklik [mm]
57,5 mm
Fren diski kalınlığı [mm]
10 mm
Asgari kalınlık [mm]
8,3 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm MEYLE marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MEYLE 0155230032-PD | Fren Diski 204 Arka (Fren diski)
Teknik Özellikler:
Asgari kalınlık [mm]:8,3 mm
Delik çemberi-Ø [mm]:112 mm
Bijon deliği çapı [mm]:15,3 mm
Delik sayısı:5
Fren diski türü:dolu
Üst yüzey:Çinko lamel kaplamalı
İlave Ürün/Bilgi 2:Cıvatalar ile
Kalite:PREMIUM
İhtiyaç duyulan adet sayısı:2
Montaj tarafı:Arka aks
Yükseklik [mm]:57,5 mm
Fren diski kalınlığı [mm]:10 mm
Merkezleme çapı [mm]:67 mm
Dış çap [mm]:300 mm