MANN H1615XKIT | Yağ Filtresi BMW 7 Serisi E23 77-86
Filtre tipi
Filtre elemanı
AB Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR)
IEC 60417-6183 mekanik uzmanlık gerekli
İlave ürün/İlave açıklama
Conta ile
İlave Ürün/Bilgi 2
Karter hazne contası ile
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm MANN marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MANN H1615XKIT | Yağ Filtresi BMW 7 Serisi E23 77-86 (Hidrolik filtre, otomatik şanzıman)
Teknik Özellikler:
Genişlik [mm]:151 mm
SVHC:SVHC maddesi mevcut değil!
İç çap [mm]:39 mm
Yükseklik [mm]:12 mm
AB Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR):IEC 60417-6183 mekanik uzmanlık gerekli
İlave ürün/İlave açıklama:Conta ile
Filtre tipi:Filtre elemanı
İlave Ürün/Bilgi 2:Karter hazne contası ile
Uzunluk [mm]:161 mm