MANDO MMF020018 | Polen Filtresi 06-Grant Vitara
Montaj tarafı
İç
Filtre tipi
Polen filtresi
Uzunluk [mm]
274 mm
Genişlik [mm]
200 mm
Yükseklik [mm]
20 mm
Tüm MANDO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MANDO MMF020018 | Polen Filtresi 06-Grant Vitara (Filtre, kabin havası)
Teknik Özellikler:
Filtre tipi: Polen filtresi
Yükseklik [mm]: 20 mm
Genişlik [mm]: 200 mm
Uzunluk [mm]: 274 mm