MANDO MB7PK1550 | Kanallı Kayış Toyota Crown 3.0 24V 03 Prevıa 3.5 24V 06 Lexus (7Pk1550)
Uzunluk [mm]
1.550 mm
Kaburga sayısı
7
Genişlik [mm]
24,9 mm
Tüm MANDO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MANDO MB7PK1550 | Kanallı Kayış Toyota Crown 3.0 24V 03 Prevıa 3.5 24V 06 Lexus (7Pk1550) (Kanallı V kayışı)
Teknik Özellikler:
Genişlik [mm]:24,9 mm
Kaburga sayısı:7
Uzunluk [mm]:1.550 mm
Loading...
Loading...