MANDO MB5P1236 | Alternatör Kayış Hyundai Accent Blue 1.4 2014 > i20 2015 > Astra G / H 1.6 / 16V (5Pk1210)
Montaj tarafı
Motor
Uzunluk [mm]
1.236 mm
Kaburga sayısı
5
Genişlik [mm]
17,8 mm
Tüm MANDO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MANDO MB5P1236 | Alternatör Kayış Hyundai Accent Blue 1.4 2014 > i20 2015 > Astra G / H 1.6 / 16V (5Pk1210) (Kanallı V kayışı)
Teknik Özellikler:
Montaj tarafı:Motor
Kaburga sayısı:5
Uzunluk [mm]:1.236 mm
Genişlik [mm]:17,8 mm
Loading...
Loading...