KALE 25326-192-14-MSH | Fren Balata Ön 13 > A-Seri (A180)
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Ön aks
Ön aks
Uzunluk [mm]
129 mm
Genişlik [mm]
71,5 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
19,2 mm