KALE 25258-143-05-MSH | Fren Balata Arka 15 > Vitara
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Arka aks
Arka aks
Uzunluk [mm]
98,6 mm
Genişlik [mm]
40,2 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
14,3 mm