KALE 25112-181-05-ANS | Fren Balata Arka 10 > Master-Movano.B Tek Teker
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Arka aks
Arka aks
Fren sistemi
Brembo
Uzunluk [mm]
128,5 mm
Genişlik [mm]
59,45 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
18,1 mm