KALE 23917-191-05-ANS | Fren Balata Ön 02 > Dct-Bxr-Jmp 1.4Kg
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Ön aks
Ön aks
Uzunluk [mm]
141 mm
Genişlik [mm]
66 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
19,1 mm