KALE 23440-176-05-ANS | Fren Balata Ön 03 > Connect 1.8
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Ön aks
Ön aks
Uzunluk [mm]
156,3 mm
Genişlik [mm]
64,85 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
17,6 mm