KALE 23417-152-05-ANS | Fren Balata Arka 02-05 Astra.G-H-Mrv-Zfr-Combo.C
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Arka aks
Arka aks
Uzunluk [mm]
95,3 mm
Genişlik [mm]
42,8 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
15,2 mm