KALE 22802-191-14-MSH | Fren Balata Arka 17 > Crafter
WVA numarası
22802
Uzunluk 1 [mm]
141,2 mm
Yükseklik 1 [mm]
64,9 mm
Kalınlık 1 [mm]
19,1 mm