KALE 21919-153-04-MSH | Fren Balata Arka C.S-S203
Montaj tarafı
Arka aks
Uzunluk [mm]
62,2 mm
Genişlik [mm]
72,9 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
15,3 mm