JAPAN PARTS ZS09030 | Audi A4-A5 Motor Kaput Amortisörü 8T0823359
Gövde çapı [mm]
18 mm
Çap [mm]
8 mm
Uzunluk [mm]
765 mm
Strok [mm]
335 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm JAPAN PARTS marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Uzunluk [mm]:765 mm