HERTH+BUSS J3300858 | M.Benz W205 Ön Fren Diski Adet (Delikli) A0004212112
Fren diski türü
içten havalandırmalı
Fren diski türü
Delinmiş
İki parçalı fren diski
Dış çap [mm]
318 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm HERTH+BUSS marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu üründe: Kargo Bedava
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
İşleme:Yüksek karbonlu
Yükseklik [mm]:62,5 mm
Fren diski kalınlığı [mm]:30 mm
Dış çap [mm]:318 mm
Fren diski türü:İki parçalı fren diski
Fren diski türü:Delinmiş
Fren diski türü:içten havalandırmalı
Üst yüzey:Kaplamalı
Asgari kalınlık [mm]:28 mm
Ağırlık [kg]:9 kg
Ambalaj yüksekliği [cm]:10,5 cm
Ambalaj genişliği [cm]:32,8 cm
Ambalaj uzunluğu [cm]:32,8 cm
Cıvataların adedi:1
İlave Ürün/Bilgi 2:Cıvatalar ile
İlave Ürün/Bilgi 2:Tekerlek bijon saplaması yok
İlave Ürün/Bilgi 2:Tekerlek rulmanı hariç
İlave Ürün/Bilgi 2:Poyra yok
Bijon deliği çapı [mm]:15,2 mm
Delik şekli/Delik sayısı:05/06
Merkezleme çapı [mm]:69 mm
Delik çemberi-Ø [mm]:112 mm
İç çap [mm]:152 mm