HENGST E158HD24 | Yağ Filtresi M-51
Filtre tipi
Filtre elemanı
Dış çap [mm]
89 mm
İç çap [mm]
29 mm
İç çap 1 [mm]
29 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm HENGST marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
HENGST E158HD24 | Yağ Filtresi M-51 (Yağ filtresi)
Teknik Özellikler:
Filtre tipi: Filtre elemanı
Dış çap [mm]: 89 mm
İç çap 1 [mm]: 29 mm
İç çap 2 [mm]: 97,5 mm
Yükseklik [mm]: 158 mm