DELPHI TSP0325019C | Kabin Filtresi
Filtre tipi
Aktif karbon filtresi
Uzunluk [mm]
325 mm
Genişlik [mm]
163 mm
Yükseklik [mm]
34 mm
Tüm DELPHI marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
DELPHI TSP0325019C | Kabin Filtresi (Filtre, kabin havası)
Teknik Özellikler:
Filtre tipi:Aktif karbon filtresi
Yükseklik [mm]:34 mm
Genişlik [mm]:163 mm
Uzunluk [mm]:325 mm