BREMBO 08.B304.10 | Fren Diski Ön Düz-(289-5)-(Suzuki Jımny 1.3 01 /)
Fren diski türü
dolu
Fren diski kalınlığı [mm]
10 mm
Delik sayısı
5
Yükseklik [mm]
46 mm
Tüm BREMBO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
BREMBO 08.B304.10 | Fren Diski Ön Düz-(289-5)-(Suzuki Jımny 1.3 01 /) (Fren diski)
Teknik Özellikler:
Dış çap [mm]:290 mm
Asgari kalınlık [mm]:8 mm
Sıkma torku [Nm]:95 Nm
Fren diski türü:dolu
Fren diski kalınlığı [mm]:10 mm
Delik sayısı:5
Yükseklik [mm]:46 mm
Merkezleme çapı [mm]:108 mm