BOSCH 0250703001 | Kızdırma Bujisi 15-1-Seri (F20-F21-F40) 3-Seri (F31) 5-Seri (G31)
Kızdırma bujisi tipi
Çubuk kızdırma bujisi
Kızdırma bujisi tipi
İlave kızdırma yapabilen
Gerilim [V]
11 V
Dişli ölçüsü
M 10 x 1
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm BOSCH marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
Kızdırma bujisi tipi: Çubuk kızdırma bujisi
Kızdırma bujisi tipi: İlave kızdırma yapabilen
Gerilim [V]: 11 V
Dişli ölçüsü: M 10 x 1
Koni eğimi: 63
Anahtar ağzı: 9
Sıkma torku [Nm]'ye kadar: 20 Nm
Bağlantı teknolojisi: PIN
Montaj derinliği [mm]: 29 mm