Montaj tarafı
Montaj tarafı - Ön aks
Ön aks
Uzunluk [mm]
142 mm
Genişlik [mm]
60 mm
Kontrol işareti
ECE R90 Approved
Kalınlık 1 [mm]
17 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm BLUEPRINT marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
Uzunluk [mm]: 142 mm
Genişlik [mm]: 60 mm
Kontrol işareti: ECE R90 Approved
Montaj tarafı: Ön aks
Kalınlık 1 [mm]: 16,8 mm