AYD 10-50310B | Fren Diski Vivaro B / Traffic III 280mm Rulmanlı Arka | 2 Adet Takım
Montaj tarafı
Arka aks
Dış çap [mm]
280 mm
Yükseklik [mm]
104,5 mm
Delik çemberi-Ø [mm]
35 mm
Fren diski kalınlığı [mm]
12 mm
Tüm AYD marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu üründe: Kargo Bedava
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
AYD 10-50310B | Fren Diski Vivaro B / Traffic III 280mm Rulmanlı Arka | 2 Adet
Teknik Özellikler:
Fren diski türü:dolu
Asgari kalınlık [mm]:10 mm
Fren diski kalınlığı [mm]:12 mm
Dış çap [mm]:280 mm
Üst yüzey:Boyalı
Delik çemberi-Ø [mm]:35 mm
Montaj tarafı:Arka aks
Yükseklik [mm]:104,5 mm
OE numarası için:95523187
Deliklerin sayısı:5
Loading...
Loading...