ASPART 1CSP1009 | Helezon Yayı 124 Arka
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Arka aks
Arka aks
Kalınlık/Kuvvet [mm]
13,75 mm
Uzunluk [mm]
336 mm
Dış çap [mm]
100 mm