Fren diski türü
delikli/içten havalandırmalı
Fren diski kalınlığı [mm]
30 mm
Delik sayısı
5
İlave Ürün/Bilgi 2
Cıvatalar ile
Tüm BREMBO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu üründe: Kargo Bedava
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
Üst yüzey:Kaplamalı
Fren diski türü:delikli/içten havalandırmalı
Fren diski kalınlığı [mm]:30 mm
Delik sayısı:5
İlave Ürün/Bilgi 2:Cıvatalar ile
Yükseklik [mm]:51 mm
Merkezleme çapı [mm]:67 mm
Dış çap [mm]:320 mm
İşleme:Yüksek karbonlu
Asgari kalınlık [mm]:28 mm
Sıkma torku [Nm]:130 Nm