MAHLE LAK675-2-S | Polen Filtresi 17-5-Seri (F90-G30-G31) 7-Seri (G11-G12) X5-X6 + Ca
Filtre tipi
Aktif karbon filtresi
Uzunluk [mm]
230 mm
Genişlik [mm]
166 mm
Yükseklik [mm]
30 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm MAHLE marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu üründe: Kargo Bedava
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
Filtre tipi:Aktif karbon filtresi
Uzunluk [mm]:230 mm
Genişlik [mm]:166 mm
Yükseklik [mm]:30 mm