KALE 22065-179-14-ANS | Fren Balata Ön 14 > Qashqai-Kadjar
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Ön aks
Ön aks
Uzunluk [mm]
142 mm
Genişlik [mm]
59,8 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
17,9 mm