KALE 21273-195-05-MSH | Fren Balata Ön 97-01 S70-V70 15Jant
Montaj tarafı
Ön aks
Uzunluk [mm]
156,4 mm
Genişlik [mm]
58,5 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
19,5 mm