Fren diski türü
dolu
Fren diski kalınlığı [mm]
13 mm
Delik sayısı
5
İlave Ürün/Bilgi 2
Cıvatalar ile
Tüm BREMBO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu üründe: Kargo Bedava
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
Asgari kalınlık [mm]:11 mm
Merkezleme çapı [mm]:68 mm
Fren diski türü:dolu
Fren diski kalınlığı [mm]:13 mm
Yükseklik [mm]:47 mm
Delik sayısı:5
İlave Ürün/Bilgi 2:Cıvatalar ile
Üst yüzey:Kaplamalı
Dış çap [mm]:290 mm