BOSCH 1986S00826 | Marş Motoru Panda Fiat 500 Mıto 0.9 (Start Stop)
Gerilim [V]
12 V
Starter gücü [kW]
1,1 kW
Tespit borularının sayısı
3
Dişli deliklerin sayısı
0
Tüm BOSCH marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu üründe: Kargo Bedava
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
BOSCH 1986S00826 | Marş Motoru Panda Fiat 500 Mıto 0.9 (Start Stop) (Marş motoru)
Teknik Özellikler:
Diş sayısı:10
Dişli deliklerin sayısı:0
Gerilim [V]:12 V
Starter gücü [kW]:1,1 kW
Tespit borularının sayısı:3
dişli pinyonun ana konumu [mm]:19,8 mm
Dönme yönü:Dönme yönü saat yönünde
Flanş çapı [mm]:76,2 mm
Klemens:30,50
Uzunluk [mm]:216 mm
Delik çapı 2 [mm]:8,5 mm
Delik çapı [mm]:8,5 mm
Marş motoru donanımı:Kendinden yataklı
Sabitleme deliği açı ölçüsü [derece]:38 °
Ağız açıklığı açı ölçüsü [derece]:90 °
tespit açısı (açı):38 °
Konum/Derece:rechts °
Delik Ø 3 [mm]:8,5 mm