RIKEN RE561600STD | Segman 79.51 mm (1.75 / 2 / 3) Volkswagen Polo 1.2 TDI 1.4 TDI 1.9 TDI 16V Amf Bay Bwb Bhc Bnv Bch Afn Ahr Agn Axb Avf Aab Aja Cay
Silindir çapı [mm]
79,51 mm
Parça numarası
1. R 1.75 CrK
Parça numarası
2. M 2.0 IFU
3. DSF 3.0 Cr
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm RIKEN marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Loading...
Loading...