NISSENS 940748 | Klima Radyatörü B47-B48-B57-G11-G12-G30-G32
Net derinlik [mm]
12 mm
Net uzunluk [mm]
628 mm
Net genişlik [mm]
366 mm
Kimyasal özellik
korozyona karşı dayanıklı
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm NISSENS marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu üründe: Kargo Bedava
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
NISSENS 940748 | Klima Radyatörü G-11 / 12 / 14 / 15 / 16 / 30 / 31 / 32 F-91 / 92 / 93 (Kondansatör, klima sistemi)
Teknik Özellikler:
İlave Ürün/Bilgi 2: Kurutucu ile
Malzeme: Alüminyum
Net uzunluk [mm]: 700 mm
Net genişlik [mm]: 379 mm
Net derinlik [mm]: 12 mm