MEYLE 3155210024-PD | Fren Diski Mini Cooper Ön R-50 / 52 / 53 Tek
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Ön aks
Ön aks
Dış çap [mm]
276 mm
Yükseklik [mm]
44,2 mm
Fren diski kalınlığı [mm]
22 mm
Asgari kalınlık [mm]
19 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm MEYLE marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MEYLE 3155210024-PD | Fren Diski Mini Cooper Ön R-50 / 52 / 53 Tek (Fren diski)
Teknik Özellikler:
Üst yüzey:Çinko lamel kaplamalı
İhtiyaç duyulan adet sayısı:2
Kalite:PREMIUM
İlave Ürün/Bilgi 2:Cıvatalar ile
Fren diski türü:Havalandırmalı
Delik sayısı:4
Bijon deliği çapı [mm]:14,7 mm
Delik çemberi-Ø [mm]:100 mm
Merkezleme çapı [mm]:64,2 mm
Asgari kalınlık [mm]:19 mm
Fren diski kalınlığı [mm]:22 mm
Yükseklik [mm]:44,2 mm
Dış çap [mm]:276 mm