MEYLE 18-155230008-PD | Fren Diski Jaguar S-Type-Xf Arka Tek
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Arka aks
Arka aks
Dış çap [mm]
326 mm
Yükseklik [mm]
38 mm
Fren diski kalınlığı [mm]
20 mm
Asgari kalınlık [mm]
18 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm MEYLE marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MEYLE 18-155230008-PD | Fren Diski Jaguar S-Type-Xf Arka Tek (Fren diski)
Teknik Özellikler:
Bijon deliği çapı [mm]:14 mm
İhtiyaç duyulan adet sayısı:2
Montaj tarafı:Arka aks
Dış çap [mm]:326 mm
Yükseklik [mm]:38 mm
Fren diski kalınlığı [mm]:20 mm
Asgari kalınlık [mm]:18 mm
Kalite:PREMIUM
Fren diski türü:Havalandırmalı
Delik çemberi-Ø [mm]:108 mm
Delik sayısı:5
Merkezleme çapı [mm]:64,5 mm