MERCEDES-BENZ A4478300000 | Klima Filtresi. W447-Sprınter…
Filtre tipi
Aktif karbon filtresi
Uzunluk [mm]
300 mm
Genişlik [mm]
205 mm
Yükseklik [mm]
35,5 mm