MERCEDES-BENZ A1704100015 | Şaft Köselesi 210 Ön Arka 140 320 / 280 Arka Tm Tk
Montaj tarafı
Ön aks
İç çap [mm]
46 mm
Dış çap [mm]
140 mm
Delik çemberi-Ø [mm]
100 mm
Miktar birimi
Set
Tüm MERCEDES-BENZ marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
İlave Ürün/Bilgi 2:Tespit malzemesi ile
Miktar birimi:Set
Delik çemberi-Ø [mm]:100 mm
Genişlik [mm]:29,8 mm
İç çap [mm]:46 mm
Montaj tarafı:Ön aks
Dış çap [mm]:140 mm