MANN FP23014-2 | Biofonk. Polen Filt. BMW B47 48 57 58 63 N74 15 -
Filtre tipi
Polifenollü aktif karbon filtresi
Aktif karbonlu temel versiyon (ürün no.)
CUK 23 014-2
AB Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR)
IEC 60417-6183 mekanik uzmanlık gerekli
Filtre tipi
Anti bakteriyel özelliğe sahip
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm MANN marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu üründe: Kargo Bedava
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MANN FP23014-2 | Biofonk. Polen Filt. BMW B47 48 57 58 63 N74 15 - (Filtre, kabin havası)
Teknik Özellikler:
Filtre tipi:Fungusit etkiyle
Filtre tipi:Anti bakteriyel özelliğe sahip
AB Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR):IEC 60417-6183 mekanik uzmanlık gerekli
Aktif karbonlu temel versiyon (ürün no.):CUK 23 014-2
Filtre tipi:Polifenollü aktif karbon filtresi
SVHC:SVHC maddesi mevcut değil!
Yükseklik [mm]:30 mm
Genişlik [mm]:166 mm
Uzunluk [mm]:230 mm