MANN CUK23009 | Kabin Filtresi (Alfa Giulietta 1.4Tb 1.6Jtdm 10 -)
Montaj tarafı
Montaj tarafı - orta konsolun altında
orta konsolun altında
Filtre tipi
Aktif karbon filtresi
Temel versiyon (ürün no.)
CU 23 009
AB Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR)
IEC 60417-6183 mekanik uzmanlık gerekli
Montaj süresi [dak]
9 dak
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm MANN marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MANN CUK23009 | Kabin Filtresi (Alfa Giulietta 1.4Tb 1.6Jtdm 10 -) (Filtre, kabin havası)
Teknik Özellikler:
Uzunluk [mm]:230 mm
SVHC:SVHC maddesi mevcut değil!
Yükseklik [mm]:20 mm
Genişlik [mm]:200 mm