MANDO MB6PK2138 | V Kayışı 96-06 Sprinter + Ac 6Pk2138
Uzunluk [mm]
2.138 mm
Kaburga sayısı
6
Genişlik [mm]
21,4 mm
Tüm MANDO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MANDO MB6PK2138 | V Kayışı 96-06 Sprinter + Ac 6Pk2138 (Kanallı V kayışı)
Teknik Özellikler:
Uzunluk [mm]: 2138 mm
Genişlik [mm]: 21,4 mm
Kaburga sayısı: 6
Uzunluk [mm]: 2138 mm
Genişlik [mm]: 21,4 mm