MANDO MB5PK1236 | V Kayışı 09 > i10- i20 1.2 16V 5Pk1236
Uzunluk [mm]
1.236 mm
Kaburga sayısı
5
Genişlik [mm]
17,8 mm
Montaj tarafı
Motor
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm MANDO marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
Montaj tarafı:Motor
Kaburga sayısı:5
Uzunluk [mm]:1.236 mm
Genişlik [mm]:17,8 mm
Loading...
Loading...