MANDO MB4PK1720 | V Kayışı Kanallı Kayış Toyota Land Cruiser 4.2Tdı 24V (98 08)
Uzunluk [mm]
1.720 mm
Kaburga sayısı
4
Genişlik [mm]
14,2 mm
Tüm MANDO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MANDO MB4PK1720 | V Kayışı Kanallı Kayış Toyota Land Cruiser 4.2Tdı 24V (98 08) (Kanallı V kayışı)
Teknik Özellikler:
Genişlik [mm]:14,2 mm
Kaburga sayısı:4
Uzunluk [mm]:1.720 mm
Loading...
Loading...