MANDO MB3PK540 | Kanallı Kayış Daihatsu Charade 1.3 1.5 1.6 16V (93 01) Valera 1.516V (94 99) 38328
Uzunluk [mm]
540 mm
Kaburga sayısı
3
Tüm MANDO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
MANDO MB3PK540 | Kanallı Kayış Daihatsu Charade 1.3 1.5 1.6 16V (93 01) Valera 1.516V (94 99) 38328 (Kanallı V kayışı)
Teknik Özellikler:
Uzunluk [mm]:540 mm
Kaburga sayısı:3
Loading...
Loading...