FILTRON OE672-7A | Yağ Filtresi (BMW B37-47-48 / F10-15-20-30-G20-30)
Filtre tipi
Filtre elemanı
Yükseklik [mm]
134 mm
Dış çap [mm]
56 mm
İç çap 1 [mm]
20 mm