FILTRON K1433A-2X | K 1433A-2X / Opel Polen Filtre Corsa F Mokka Peugeot 2008
Filtre tipi
Aktif karbon filtresi
Temel versiyon (ürün no.)
K 1433-2x
Uzunluk [mm]
256 mm
Genişlik [mm]
83 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm FILTRON marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Uzunluk [mm]:256 mm
Loading...
Loading...