FILTRON AP034-4-2X | Hava Filtresi Sağ 06-C-Seri (W203-W204) E-Seri (W211)
Filtre tipi
Filtre elemanı
Uzunluk [mm]
272 mm
Yükseklik [mm]
34 mm
Genişlik 1 [mm]
192 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm FILTRON marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
FILTRON AP034-4-2X | Hava Filtresi Sağ 06-C-Seri (W203-W204) E-Seri (W211) (Hava filtresi)
Teknik Özellikler:
Filtre tipi: Filtre elemanı
Uzunluk [mm]: 272 mm
Yükseklik [mm]: 34 mm
Genişlik 1 [mm]: 192 mm
Genişlik 2 [mm]: 143 mm