FEBI BILSTEIN 49649 | / Kabin Filtresi Karbonlu (BMW G11-G12-G30-G31-G05-G06)
Filtre tipi
Aktif karbon filtresi
Uzunluk [mm]
230 mm
Genişlik [mm]
167 mm
Yükseklik [mm]
30 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm FEBI BILSTEIN marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
Filtre tipi:Aktif karbon filtresi
Uzunluk [mm]:230 mm
Genişlik [mm]:167 mm
Yükseklik [mm]:30 mm