DELPHI TSP0325086 | Kabin Filtresi
Filtre tipi
Polen filtresi
Uzunluk [mm]
384 mm
Genişlik [mm]
250 mm
Yükseklik [mm]
30 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm DELPHI marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
DELPHI TSP0325086 | Kabin Filtresi (Filtre, kabin havası)
Teknik Özellikler:
Uzunluk [mm]:384 mm
Yükseklik [mm]:30 mm
Filtre tipi:Polen filtresi
Genişlik [mm]:250 mm