DELPHI BG5108C | Disk Arka (Ad) 19-3-Seri (G20-G80-G28-G21-G81) | 1 Adet
Fren diski türü
Havalandırmalı
Delik sayısı
5
Kontrol işareti
E1 90R-02C0343/2286
Üst yüzey
Kaplamalı
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm DELPHI marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu üründe: Kargo Bedava
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
DELPHI BG5108C | Disk Arka (Ad) 19-3-Seri (G20-G80-G28-G21-G81) | 1 Adet (Fren diski)
Teknik Özellikler:
Fren diski türü: Havalandırmalı
Delik sayısı: 5
Kontrol işareti: E1 90R-011106/958
İlave Ürün/Bilgi 2: Tekerlek rulmanı hariç
İlave Ürün/Bilgi 2: ABS sensör halkası yok
Üst yüzey: Kaplamalı
İşleme: Yüksek karbonlu
Dış çap [mm]: 300 mm
Fren diski kalınlığı [mm]: 20 mm
Asgari kalınlık [mm]: 18,4 mm
Merkezleme çapı [mm]: 67 mm
Yükseklik [mm]: 64 mm